Adapalas Otel

Hakkımızda

Ada Palas Otel, Marmara Adası’nda uzun yıllardır 4 kuşak boyunca 4 mevsim hizmet veren bir aile müessesesidir. Mevkisi adanın merkezinde olup ana cadde üzerinde yer almaktadır. Denize mesafesi 15 m, plaja mesafesi 200 m, iskeleye mesafesi 100 m kadardır.
Otelimizdeki tüm odalar 2016 yılında restore edilmiştir. 2018 yılında kalorifer sistemi yapılmıştır. Odalarımızda kalorifer,24 saat sıcak su,düz ekran TV, klima ve wifi bulunmaktadır. Odalarımız deniz,şehir ve ağaç manzaralı olup hepsi ön cepheye bakmakta ve odalarımızın çoğu balkonlu olmaktadır. Otelimizin terasında misafirlerimizin farklı damak tatlarına hizmet veren restaurant bölümü de mevcuttur.
Marmara Adası’nın eşsiz doğası, temiz havası, masmavi deniziyle siz misafirlerimizi hijyeniyle, keyifli, güvenli, konforlu ve huzur dolu güzel bir tatile davet ediyoruz.

Ulaşım

İstanbuldan Marmara Adasına direkt geçiş için İstanbul Deniz Otobüsü (İDO) yoluyla ulaşılmaktadır.Bostancı ve Yenikapı iskelelerinden yaz aylarında hergün karşılıklı minimum 4-5 sefer yapılmaktadır.Nisan ayından itibaren sadece haftasonu cuma geliş,pazar dönüş olmak süretiyle seferler yapılmaktadır. Sefer saatleri ve ayrıntılı bilgi almak için http://www.ido.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Tekirdağdan Marmara Adasına hergün arabalı vapur seferleri yapılmaktadır. Detaylı bilgi için http://www.marmararoro.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Erdekten Marmara Adasına ulaşmak için hergün minimum 3 kez arabalı seferler düzenlenmektedir. Detaylı bilgi için http://www.gdu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.